Blog > Komentarze do wpisu

"The Five(ish) Doctor Reboot" (2013)

Zajebista jest otwierająca film (niemal otwierająca; zastanawiam się, skąd znam parę aktorów biorących udział w scenie dialogu aktorów na samym początku.) z Piątym Doktorem oglądającym z dwoma chłopcami 2012 Christmas Special. Ale się przyczepię, że skoro ogląda go z dwoma około dziesięcioletnimi chłopcami, to zapewne przynajmniej jeden z nich jest jego wnukiem. A jeden z jego wnuków w tym wieku to pasierb Dziesiątego Doctora. Więc raczej nie mówiliby o nim używając pełnego nazwiska. Niemniej - perełka!

(Przy okazji się dowiedziałem, że Piąty Doktor, zwany Peterem Davisonem, jest de domo Moffett. Przez chwilę uznałem je za identyczne z "Moffatt" i sobie pomyślałem, że drugi z tych chłopców jest synem Stevena Moffatta.)

Fascynującą twarz ma Ósmy Doktor. Na obejrzanych urywkach filmu z nim tego nie ujrzałem. Z drugiej strony, był wtedy piętnaście lat młodszy. I miał loczki.

Całość urocza. I sprawiająca, że w programach jubileuszowych wystąpiło dziewięciu Doktorów. A dziesiąty miał fabularyzowany film dokumentalny o sobie.

Rozbawiła mnie scena, gdy Siódmy Doktor, po nakryciu prześcieradłem celem charakteryzacji, nałożył na głowę kapelusz.

Bardzo Doktorowy film: wszyscy w gruncie rzeczy biegają. 

sobota, 30 listopada 2013, nieuczesany23
Tagi: Doctor Who

Polecane wpisy

  EVEN MORE OF ME:

  NIEUCZESANY
  MYŚLI NIEUCZESANEGO
  NIEUCZESANY CZYTA
  NIEUCZESANY OGLĄDA
  NIEUCZESANY SŁUCHA